Pervežant siuntą naudojantis vietinių vežėjų mikroautobusais paslaugomis sutaupoma nemažai laiko ir pinigų, kadangi siunta nėra gabenama į tarpinius logistikos centrus, kuriuose dar turi būti perskirstoma, o vėliau nukreipiama toliau. Tokiu atveju susidaro ir papildomos pakrovimo/iškrovimo išlaidos, kurias padengti turi pats siunčiantysis. Taigi, siekiant išvengti tokių išlaidų daugelis pasirenka bene populiariausią siuntų pervežimo mikroautobusais paslaugą.

Siuntų vežimas į Angliją aktualus žmonėms, kurių artimieji laikinai ar nuolatos gyvena svečioje šalyje ar kai reikia patiems pervežti daug daiktų, kurių lėktuvu gabenti negalima arba tai kainuotų gana nemažą pinigų sumą. Siuntimas lėktuvu lyginant su siuntų gabenimu kelių transportu yra tikrai daug brangesnė paslauga, be to, reikia pasirūpinti siuntos nuvežimu ir jos pasiėmimu iš oro uosto, kaip ir tuo atveju, jei siunčiama paštu. Užsisakant pervežimo paslaugas mikroautobusu, siuntinys bus paimamas sutartoje vietoje ir pristatomas kliento pageidaujamu adresu Anglijoje. Kadangi priėmus siuntinį mes tampame atsakingi už jį, todėl siekiame, kad šis visiškai nepakitęs ir nepraradęs savo išvaizdos, tuo labiau – techninių savybių, pasiektų gavėją.

Šiais laikais, kuomet dalis artimųjų, pažįstamų yra išsibarstę po skirtingas šalis, būtent siuntų pervežimas gali tapti puikia proga pasveikinti su gimtadieniu ar kita švente ir priminti, jog nors nesate šalia, nepamiršote tokios svarbios datos. Tai galima atlikti net prisiminus prieš keletą dienų, kadangi siunta keliaus vos vieną parą. Ką dar verta žinoti apie siuntinius?

Naudinga informacija besidomintiems siuntos vežimu į Angliją

  • Siuntinio pobūdis. Į Angliją ir iš jos vežame skirtingų matmenų ir pobūdžio siuntas. Tai gali būti baldai, namų reikmenys, kasdienai reikalingi daiktai ar net kita transporto priemonė – motociklas. Taip pat nudžiuginame gyvūnėlių mylėtojų širdis, kuomet šie išgirsta, kad teikiame ir jų pervežimo paslaugas. Kol kas Lietuvoje tokias paslaugas teikia tik labai nedaug įmonių, kadangi reikia papildomų leidimų, pritaikytų transportavimo sąlygų. Mes suprantame, jog įsigijus gyvūną, jis tampa dar vienu šeimos nariu, kurio nevalia palikti išvykstant. Taigi, keliaudami galėsite pasiimti jį drauge ar patikėti mūsų priežiūrai, kuomet reikalinga pervežti augintinį vieną.
  • Siuntos kaina. Tai vienas aktualiausių ir dažniausiai užduodamų klausimų. Ji skaičiuojama atsižvelgiant į kelis pagrindinius aspektus. Pirmiausia įvertinamas atstumas, kurį tenka nuvažiuoti, kol siuntinys pasiekia gavėją. O antras kainos rodiklis – siuntinio svoris. Pagal tai apskaičiuojama ir įvertinama galutinė suma. Nors Anglija yra labiau nutolusi nuo Lietuvos, tačiau siuntiniai į Vokietiją ar Lenkiją gali kainuoti brangiau, kai yra daug didesnio svorio ir matmenų. Taigi, tikslią kainą galime pasakyti įvertinę siuntinio svorį, dydį, pervežimo atstumą.
  • Dėl įtartinų siuntų galime paprašyti pasakyti ar parodyti, kas yra siuntinyje. Tai darome ne tik dėl savo įmonės, bet ir klientų saugumo, kurie pasitikėdami pasirenka mūsų keleivių, gyvūnų ar siuntų pervežimo paslaugas. Juk siuntinyje radus draudžiamų daiktų, medžiagų ar tam tikrą neleistiną jų kiekį, būtų sustabdoma ir uždelsiama visa kelionė. Akivaizdu, jog dėl tokių problemų nenorime rizikuoti savo klientų pasitikėjimu, kurį spėjome įgyti. Taigi, iš anksto prašome taupyti vieni kitų brangų laiką ir tikimės supratimo.

Siuntų vežimas į Angliją vykdomas tuo pačiu metu, kuomet yra organizuojami keleivių pervežimai, t.y. kiekvieną savaitę. Jei reikalingos tikslios datos, jas galima rasti mūsų svetainės puslapyje „Artimiausi reisai“. Prireikus bet kokios detalesnės informacijos dėl daiktų, baldų, augintinių pervežimo, medžiagų, laukiame susisiekiant telefonu ar pateikiant užklausą, kurios forma pateikta mūsų tinklalapyje.