Ne paslaptis, jog daugelis mūsų tautiečių jau nuo seno ieško geresnių gyvenimo sąlygų išvykdami į užsienį, kur tikisi geriau apmokamo darbo, išsilavinimo ar nori tiesiog susipažinti su kita šalimi, jos kultūra, papročiais, žmonėmis. Lietuvai įstojus į Europos sąjungą žmonių, keliaujančių į svečias šalis, srautai dar labiau padidėjo. Viena tokių šalių – Didžioji Britanija, kur jau įsikūrė ir įsitvirtino daug žmonių iš Lietuvos.

 

Tokie pokyčiai lemia ir didesnį kiekį išvykstančiųjų bent trumpam pasisvečiuoti, aplankyti savo artimųjų ar taip pat išvykti siekti karjeros. Dėl to labai aktualia paslauga tampa siuntų gabenimas į šią šalį, norint persivežti reikalingus daiktus, baldus ar nusiųsti tam tikrų produktų, daiktų siuntinį giminėms, artimiesiems. Siuntos į Angliją suteikia galimybę skanauti lietuviškų gaminių Anglijoje ar nustebinti netikėta dovana iš Didžiosios Britanijos artimuosius, esančius Lietuvoje. Taip pat

 

Svarbi ir aktuali informacija planuojantiems siųsti siuntas. Ką naudinga žinoti?

 

  • Skirtingų rūšių ir įvairių dydžių siuntų gabenimas. Įmonė specializuojasi įvarių rūšių ir dydžių siuntų pervežimo srityje tam pritaikytu transportu. Galime gabenti tiek mažas kasdienių daiktų, maisto siuntas, tiek didesnių matmenų, svorio techniką (pervežame baldus, buitinę techniką, įrangą, taip pat motociklus). Taigi, padėsime nusiųsti mažą siuntinuką, kuriuo norėsite nudžiuginti artimuosius ar padėsime persiskraustyti su visais reikalingais daiktais, baldais. Dėl smulkesnės informacijos ir detalių suderinimo, parašome susisiekti iš anksto, nurodytais kontaktais. Taigi, siuntų galimybės labai individualios ir derinamos kaskart pagal situaciją, klientų poreikius. Siuntos į Angliją kaina nustatoma pagal siuntos dydį.
  • Gyvūnų pervežimo paslaugos. Auginantys gyvūnus puikiai pažįsta prisirišimo prie savo augintinių jausmą, todėl išvykdami tikrai nenori ir net nemano jų palikti. Mūsų įmonė siūlo galimybę juos vežtis kartu. Turime visus reikalingus veiklos dokumentus ir pritaikytas sąlygas, jog gyvūnas jaustų kuo mažiau streso. Be to, galite jam įdėti mėgstamus žaislus, kurie atkreips dėmesį kelionės metu, kadangi gyvūnėlis turės kuo užsiimti. Mes pasirūpinsime, jog augintinis saugiai pasiektų kelionės tikslą, o savininkų prašome pasirūpinti būtinais gyvūno dokumentais. Vienas jų – skiepų pasas, įrodantis, jog gyvūnas skiepytas laiku, pagal jo amžių nuo tam tikrų ligų. Rekomenduojama pasitarti su veterinaru, kokie dar papildomi skiepai reikalingi vykstant į užsienį ir individualiai pagal gyvūno sveikatą.
  • Atsakomybė už siuntą. Pervežimo metu mes prisiimame visą atsakomybę už siuntą ir jos būklę, tačiau ji turi būti tinkamai paruošta, supakuota. Kadangi vežame pritaikytu transportu, todėl gerai supakuotos siuntos nebus pažeistos. Rekomenduojama daiktus pakuoti į specialią plėvelę, kuri padės apsisaugoti nuo subraižymų. Siuntose negali būti draudžiamų vežti daiktų, produktų, gėrimų ir t.t. Tokiu atveju už jos turinį atsako siuntėjas. Visuomet užsirašome siuntėjo ir gavėjo duomenis ant siuntų ir savo žiniaraščiuose, todėl supainioti kontaktus nėra galimybių.

 

Siuntos į Angliją pristatomos per kelias dienas nuo perdavimo, todėl greitai pasieks reikiamą adresatą. Kadangi siuntą pristatome tiesiogiai gavėjui, išvengiame bet kokių nesusipratimų sumaišant ir perduodant ne tai, ką reikia. O tokių nesusipratimų gali iškilti, kai siunta siunčiama per įmones, kur turi pereiti net per kelis asmenis, kol būna paruošta siuntimui. Be to, taip užtrunkama ir daugiau laiko. Mums patikėtos siuntos paimamos nuo norimos vietos iki gavėjo adreso, todėl neteks specialiai kažkur vykti, norint ją atsiimti. Mūsų vežėjai susisieks nurodytais gavėjo kontaktais ir iš anksto praneš, kada siunta bus pristatyta.