Mūsų įmonės pagrindinė vykdoma veikla – siuntų, keleivių pervežimas į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Angliją ir atgal. Patogiam pervežimui pritaikyti mikriukai į Angliją numatytais reisais reguliariai išvyksta kiekvieną savaitę. Kelionės maršrutas visuomet apima nurodytas šalis, tik keičiasi važiavimo mieste adresai, kadangi keleivius nuvežame ir siuntas pristatome į sutartą vietą. Nors maršrutas koreguojamas, tačiau kelionės trukmė dažniausiai nuo standartinės skiriasi labai mažai, todėl tiksliai galima planuoti savo laiką. Kadangi visuomet norisi artimiesiems ar pažįstamiems pranešti, kuomet atvyksite, todėl prieš kelionę vairuotojas, atsižvelgęs į kelionės reisą, gali pasakyti, kiek laiko važiuosite iki savo kelionės tikslo.

Į Angliją vežame:

  • keleivius. Pirmiausia esame suinteresuoti ir labai rūpinamės savo keleivių saugumu, todėl nuolat atnaujiname mikroautobusų parką. Naujesnės transporto priemonės pasižymi geresniais saugumo rodikliais, mažesnė jų gedimo kelyje tikimybė, tad išvengiama nenumatyto laiko sutrukdymo, kas ilgoje kelionėje išties gali sukelti nepatogumų.
  • siuntas. Kiekvieną savaitę į Angliją bei iš jos vežamos ir įvairios siuntos. Tai patogus ir praktiškas sprendimas, nenorintiems turėti papildomų rūpesčių, juk mes siuntą paimame iš klientų pageidaujamos vietos ir pristatome laukiantiems nurodytu adresu. Taigi, svarbiausia pasirūpinti tinkamu siuntos įpakavimu, o visa kita galima ramiai patikėti mūsų rūpesčiui – mes pasirūpiname, jog siunta nepažeista ir nesugadinta pasiektų gavėją. Tik pakuojant siuntą ir ruošiant ją pervežimui būtina atsižvelgti, ar viskas yra leidžiama. Šiuo atveju, reikia pasidomėti, ar tai, ką planuojate siųsti, neuždrausta įvežti į Angliją. Taip pat kartais yra ribojamas kai kurių daiktų, medžiagų kiekis, todėl nepamirškite pasitikrinti.
  • naminius gyvūnėlius. Mūsų transporto priemonėse specialiai įrengtos vietos saugiam gyvūnų pervežimui iš Lietuvos į Angliją. Ši paslauga tampa vis populiaresnė, kadangi daug žmonių išvyksta ilgesniam laikotarpiui, todėl norisi su savimi pasiimti ir augintinius. Be to, daugelis jau gyvendami svečioje šalyje įsigyja augintinius iš Lietuvoje žinomų veislynų, todėl taip pat prireikia pervežimo paslaugų. Prieš pervežant gyvūnus atkreipkite dėmesį, nuo kokio amžiaus į šalį įleidžiami gyvūnai (į Angliją galima įvežti augintinius, kurie vyresni nei keturių mėnesių), pasirūpinkite reikalingais jų dokumentais, vaistais, skiepais. Neįvykdžius sąlygų, augintinis gali būti neįleistas, todėl prašome į visus reikalavimus žvelgti atsakingai.
  • baldus. Į Angliją mikriukais galime transportuoti ir baldus, jų furnitūrą. Pageidautina, jog gabenami daiktai būtų gerai supakuoti apsaugine plėvele, o itin didelių matmenų baldai būtų išrinkti. Tokiu būdu baldus pervešime saugiai, be mechaninių pažeidimų, įbrėžimų.
  • motociklus. Pasirūpiname ir nedidelių transporto priemonių, tokių kaip motociklai, pervežimu. Priklausomai nuo kiekvieno atvejo, sąlygas deriname individualiai, o dėl platesnės informacijos suteikimo ir pervežimo aptarimo prašome susisiekti nurodytais kontaktais.
  • kitus asmeninius daiktus. Siekiame klientams pasiūlyti visą paslaugų kompleksą, todėl pervežame ir kitus įvairius asmeninius daiktus. Tereikia susisiekti nurodytu telefonu ir pasiteirauti dominančiais klausimais, kainomis. Persivežti daiktus į Angliją išties gali būti keblu, ypač jei pats asmuo keliauja lėktuvu ir gali pasiimti minimalų kiekį jam reikalingų reikmenų.

Specialūs mikriukai į Angliją paruošti tiek patogiam keleivių, gyvūnų pervežimui, tiek siuntų gabenimui. Naujos transporto priemonės yra saugesnės, padeda išvengti kelionės trukdžių dėl galimų tam tikrų senų detalių gedimų, dėl ko tikslą pasiekti pavyksta tiksliai planuojamu laiku, kuris iš anksto nurodomas keliaujantiems mūsų transportu. Prireikus pervežti siuntas būtinai tinkamai jas supakuokite ir nurodykite ne tik mums, bet ir ant siuntinių užrašykite tikslius gavėjo duomenis, kas padės išvengti bet kokių nesusipratimų.