Vokietija – viena populiariausių ir labiausiai pamėgtų mūsų tautiečių šalių, kur žmonės ieško darbo, siekia platesnių savirealizacijos galimybių ar keliauja tiesiog pasigrožėti bei susipažinti su šalimi, kurios istorijos linijos tam tikru laikotarpiu buvo susipynusios ir su mūsų valstybe. Viena šių priežasčių – geros šalies ekonominės sąlygos, pakankamai nedidelis atstumas, ir be abejo, Šengeno erdvės sutarčių įsigaliojimas, kas leidžia laisvai keliauti net tarp 26 Europos valstybių. Keliaujant Šengeno erdvėje prie valstybės sienų neatliekamas iki tol buvęs privalomas patikrinimas, užtrukdavęs daug laiko ir sukeldavęs nepatogumų, dėl to keliauti tapo daug paprasčiau: kelionėje Lietuva Vokietija tereikia su savimi vežtis ir turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Naudinga informacija keliaujantiems Lietuva – Vokietija

Tinklalapyje nuolat atnaujiname seną ir pateikiame naują informaciją, kuri aktuali pasirenkantiems mūsų paslaugas. Kelionės iš Lietuvos į Vokietiją ir iš Vokietijos į Lietuvą vykdomos vieną kartą per savaitę. Nurodytomis datomis autobusai išvyksta visada, be jokių išimtinių atvejų, kadangi net ir prieš kelionę atsitikus nenumatytam atvejui, turime atsarginių transporto priemonių, kurios gali bet kada išvykti. Be to, prieš kiekvieną išvykimą patikrinama mikroautobusų būklė, taip visiškai sumažinant gedimų kelyje tikimybę. Kelionių metu važiuodami iki Vokietijos per Lenkiją pasirenkame kokybiškus kelius, taip sutrumpinant kelionės trukmę. Tačiau, laikas nėra pagrindinis mūsų prioritetas – važiuodami vairuotojai laikosi saugumo reikalavimo ir pasirenka ekonomišką, saugų greitį. Mes nesiekiame būti greičiausi, nes svarbiausias mums – saugumo rodiklis.

Mūsų komandą sudaro profesionalūs ir kompetentingi asmenys, kurie atsakingi už tam tikras sritis siekia bendro tikslo – saugios ir patogios kelionės kiekvienam keliaujančiajam. Dėl to darbuotojai pasirūpina ne tik transporto priemonių, bet ir kiekvieno keleivio civiliniu gyvybės draudimu. Keleiviams papildomai nereikia niekuo rūpintis ir mokėti. Kelionės kaina į tos pačios valstybės tam tikras šalis gali šiek tiek skirtis dėl tolimesnio kelionės atstumo.

Dėl detalesnės informacijos asmeniškai visuomet galima susisiekti nurodytais kontaktais. Taip tiksliai aptariamos visos kelionės Lietuva Vokietija sąlygos: išvykimo, atvykimo laikas, kelionės trukmė, kaina, draudimas, vežamų daiktų klausimas. Su mūsų įmone vykstantys nebe pirmą kartą, jau turėjo progos įsitikinti, jog esame atsakingi ir pastovūs, todėl sąlygos išlieka tos pačios. Jei įvyksta koks nors pasikeitimas, visada iš anksto informuojame savo klientus. Sutartą kelionės dieną, prieš atvykdami, pranešame žinute ar skambučiu, jog būtų galima ramiai, neskubant pasiruošti išvykimui, apgalvoti, ar turimi visi reikalingi dokumentai, daiktai, skirti laiko atsisveikinimui su artimaisiais.

Patogios vietos keleiviams, su daugiau erdvės, jog kelionių metu būtų kiek galima sumažinti jaučiamą nuovargį. Be to, keliaujant su mūsų įmone į Vokietiją galima vežtis naminius gyvūnėlius ar patikėti juos mūsų globai pervežant vienus, be šeimininkų. Esame pasirūpinę viskuo, kas reikalinga saugiam jų pervežimui. Kad gyvūnėlis jaustųsi dar geriau, pervežimo metu galima jam įdėti mėgstamiausią antklodę, žaislą ar skanėstų. Taip kelionė tikrai neprailgs.

Ne visos įmonės teikia keleivių pervežimo ar siuntų gabenimo paslaugas „nuo iki“ pageidaujamos vietos. Dažnai keleiviai patys turi atvykti į didesnius Lietuvos ar Vokietijos miestus, iš kurių yra paimami. Rūpindamiesi savo keleivių patogumu mes atvykstame į sutartą vietą ir nuvežame pageidaujamu adresu. Taip netenka rūpintis papildomu transportu. Daiktus, gyvūnus taip pat atvežame iki sutartos vietos, todėl neteks specialiai atvažiuoti jų paimti.

Mūsų kelionių paslaugos ypač vertinantiems saugumą, patogumą, kadangi keleivių sveikata ir gerovė visos kelionės metu – mūsų siekiamybė. Keleivių ir siuntų pervežimą vykdome jau daug metų, todėl esame sukaupę daug vertingos patirties, kuri padeda nuolat gerinti savo paslaugų kokybę.