Pervežimo paslaugų į/ iš Anglijos aktualumas

Lietuva Anglija – vienas populiariausių maršrutų, su kuriuo susiduria pervežimo paslaugas teikiančios įmonės. Be abejo, rinkoje netrūksta bendrovių, kurios pervežimus vykdo būtent šia kryptimi ir kone kasdien, tačiau mes manome, jog tokia konkurencija skatina dar labiau tobulėti ir pagerinti vykdomų paslaugų kokybę, stipriai įtakojančią klientų pasitikėjimą mumis.

Labai dažnai Angliją linkstama tapatinti su emigrantų geresnio gyvenimo siekimu, kadangi daug žmonių siekia įsitvirtinti būtent čia. Be abejo, emigrantų šalyje yra išties daug, įskaitant ir mūsų tautiečius, tačiau tai nereiškia, jog reikėtų apsiriboti tik tokiu mąstymu. Pirmiausia Anglija – tai labai turtinga savo istoriniu ir kultūriniu paveldu šalis, todėl ją verta įtraukti į savo planuojamų aplankyti šalių sąrašą. Jei ten gyvena Jūsų artimieji, tokia galimybė bus puiki proga juos pradžiuginti.

Jau vien Londoną galima išskirti, kaip daugybę traukos objektų turintį miestą. Čia susitelkęs visas būrys žymiausių vietų ir statinių, kuriuos būtina pamatyti atvykus į šią šalį: Londono Tauerio pilis ir tiltas, Parlamento rūmai, Vestminsterio abatija, Bekingemo rūmai, Trafalgaro aikštė, Britų muziejus, Londono akis ir daugybė kitų. Apžiūrėti per vieną dieną visų nepavyks, tad apsistoti patariama bent kelioms dienoms ir nusiteikti greitam tempui. Kadangi mūsų mikroautobusai iš Anglijos į Lietuvą vyksta taip pat labai dažnai, todėl kelionės nebūtina užsisakyti prieš daug laiko, galima susitarti dėl vykimo artimiausiomis dienomis, kaina nuo to nesikeičia, priešingai nei skrendant lėktuvu.

Be Londono Anglijoje galima pamatyti visko dar daugiau: čia būtina aplankyti užburiantį Ežerų kraštu pramintą regioną, Oksfordo miesto architektūrą su vienu seniausiu pasaulyje universitetu priešakyje, Bato miestelį, kuriame pasitelkus vandens versmes siūloma pasimėgauti naudingomis SPA procedūromis, mistiškąjį, religinių apeigų statinį – Stounhendžą, kuriam jau priskaičiuojama daugiau nei 5000 metų, Juros periodo krantinę, menančią dar mezozojaus erą ir t.t. Nuostabi architektūra, gamtos grožis, atsiveriantis keliaujant per šalį, seniausi ir žymiausiai pastatai, liudijantys praeitį, karjeros galimybės pritraukia ne tik turistus, bet ir nusprendusius ilgiau pagyventi ir geriau pažinti šalį ar norinčius užsidirbti kitų šalių piliečius. Nepriklausomai nuo to, kokiu tikslu vykstama į šalį, pirmiausia reikia apgalvoti gyvenamosios vietos, kelionės klausimus.

Naudinga informacija planuojant kelionę

Planuojant mūsų ir klientų laiką, tinklalapyje nurodome maršruto Lietuva Anglija išvykimo datas, o informaciją nuolat atnaujiname. Taip užsakovai gali iš anksto užsirezervuoti vietą ar kelias ir pradėti planuoti tolesnę savo kelionę. Esame patikima ir profesionali įmonė, todėl neteks baimintis, kad laukiamas mikroautobusas gali neatvykti. Nuo tokių situacijų stengiamės visiškai apsisaugoti, todėl po kiekvienos kelionės patikriname transporto priemonės būklę, kad prieš išvykstant nenustebintų net ir menkas gedimas, kurio remontas reikštų sugaištą laiką. Kadangi žinome, jog gyvenimas kartais pateikia staigmenų, todėl esame pasirūpinę atsarginiu transportu, kuris galėtų išvykti atsitikus nenumatytam atvejui ir viskas toliau vėl vyktų sklandžiai.

Mūsų paslaugas dažnai pasirenka tiek individualūs asmenys, tiek susirinkusios grupės. Dažniausiai grupėms, važiuojančioms iš vienos vietos, taikomos nuolaidos, todėl verta pabandyti suderinti kelionių datą su pažįstamais, planuojančiais artimiausiu metu keliauti į Angliją. Be to, su gera kompanija keliauti dar įdomiau. Vykstant su grupe galime nuvežti vienu adresu, jei tai pažintinė kelionė, arba keliais, kur kiekvienam keleiviui reikia nuvykti į skirtingą tašką.

Mūsų kelionių metu keleivių prašoma laikytis nurodytų taisyklių ir vairuotojo reikalavimų (nerūkyti transporto priemonėje, nevartoti psichiką paveikiančių medžiagų, netriukšmauti), kadangi netoleruojame trukdymo kitų keleivių atžvilgiu ir siekiame užtikrinti ramią bei kuo patogesnę kelionę visiems.