Planuojate kelionę į Lietuvą? Pasikliaukite profesionalių vežėjų paslaugomis.

 

Kodėl patogu keliauti mikroautobusais?

 

Nors Lietuvos rinkoje įsitvirtinusios pigių skrydžių bendrovės ir pasiūlė pigesnes keliones oro transportu, tačiau vis dar nemažėja žmonių, norinčių keliauti kelių transportu, kiekis. Kodėl ilgesnė kelionė vis dar yra patraukli rinkoje ir aktuali keliaujantiems?

 

  • Keliaujant mikroautobusais, vežėjai pasirūpina asmenų paėmimu iš patogios vietos. Dažniausiai keliaujantys paimami nuo namų, darbo ir vežami iki iš anksto susitarto adreso. Taip žmonėms netenka rūpintis papildomu važiavimu iki reikiamo adreso, kuomet nuskrendama lėktuvu į oro uostą. Šie dažnai būna įsikūrę atokiau nuo miesto, todėl norint pasiekti kelionės tikslą dar reikia galvoti, kokiu transportu ir kaip jį pasiekti. Taigi, vykstant pirmą kartą, nežinant šalies viešojo ar privataus transporto ypatumų, taip keliauti tikrai drąsiau. Grįžtant iš Anglijos į Lietuvą taip pat neteks rūpintis, kaip iš Kauno ar Vilniaus oro uostų grįžti į mažesnį ar atokesnį miestą.
  • Pasirinkus kelionę mikroautobusu su savimi galima pasiimti daugiau daiktų. Tai ypač aktualu planuojant apsistoti ilgesniam laikui ar persikraustant ir siekiant sutaupyti, juk norint pasiimti tiek daiktų skrendant lėktuvu, kainuotų keliskart brangiau. Keliaujant mikroautobusu galima daiktus pasiimti kartu su savimi arba pasiteirauti dėl jų ankstesnio/ vėlesnio pervežimo.
  • Keleivių pervežimas Anglija Lietuva vykdomas patogiais, naujausių metų gamybos mikroautobusais, kuriuose yra reguliuojamų padėčių, patogios sėdynės, pakankamai vietos kojoms ištiesti, veikia kondicionavimo sistema. Keliaujant sustojama aikštelėse, dieną dažniau, o naktį sustojimai būna retesni ir trunka trumpiau. Kelionėje pasikeisdami vairuoja du, ilgametę patirtį sukaupę vairuotojai. Jų galima paprašyti ir karšto vandens arbatai, ir užkloto ar pagalvėlės nakčiai, jei savo pamiršote.

 

Keliavimas su mažamečiais ir gyvūnais: ką naudinga žinoti, kad kelionėje išvengtumėte nemalonių rūpesčių?

 

Pasauliui tampant vis globalesniam atsiveria daugiau galimybių keliauti ir pasilikti gyventi kitose šalyse. O kur mes – ten ir mūsų mažieji. Jei į Angliją ar iš jos į Lietuvą keliaujate su nepilnamečiu vaiku, be abejo, būtina pasirūpinti vaiko asmens dokumentais. Verta žinoti, jog šie išduodami trumpesniam laikui nei suaugusiųjų, todėl gerokai anksčiau prieš kelionę peržiūrėkite jų datą, kad prieš pat kelionę nereikėtų papildomai jaudintis.

 

Kodėl keliaujant su nepilnamečiais verta pasirinkti kelių transportą? Daugelis suaugusiųjų yra patyrę nemalonius jausmus lėktuvui kylant ar leidžiantis. Tai gali būti: spengimas ausyse, galvos skausmas ar svaigimas ir pan. Mažiesiems šie pojūčiai gali būti dar intensyvesni, todėl neretai juos lydi itin stiprus galvos skausmas net ir viso skrydžio metu. Tokių nemalonių pojūčių išvengiama keliaujant kelių transportu, tereikia pasirūpinti vaikų užimtumu, jei kelionė trunka ilgokai.

 

Ne paslaptis, jog kelionės vargina ir pačius suaugusius, o ką jau kalbėti apie mažuosius. Keliavimas juos išvargina netgi labiau nei mus. Dėl to pasirūpinkite bent keliais mėgstamiausiais vaiko žaislais, žaidimais, kurie atkreiptų jo dėmesį. Kelionės pradžioje vaikui tikrai bus įdomu stebėti besikeičiančią aplinką, vaizdus, todėl bent kurį laiką jis bus susidomėjęs. Taip pat pravartu pasiimti mėgiamą vaiko užklotą, pagalvėlę nakčiai.

 

Nepriklausomai nuo to ar keliausite kartu su augintiniu, ar patikėsite jį pervežti kitu metu be Jūsų, mes pasirūpinsime jo saugumu ir priežiūra. Tik prašome dar prieš kelionę pasirūpinti reikalingais skiepais ir dokumentais. Kad augintinis patirtų kuo mažesnį stresą, įdėkite jam mėgstamų užkandžių, mylimiausią žaislą, jei reikia – užklotą.

 

Keleivių pervežimas Anglija Lietuva vykdomas kiekvieną šeštadienį-sekmadienį, todėl galima iš anksto susitarti, kuriuo metu Jums aktualu keliauti. Dažniausiai norintiems keliauti galime pasiūlyti artimiausios savaitės datą, dėl to kelionės kaina visiškai nesikeičia.