Mūsų šalyje įprasta Angliją sieti ir tapatinti su emigrantų traukos centru. Be abejo, iš Lietuvos išvykstančiųjų užsidirbti į šią šalį labai daug, tačiau nemažai ir tokių, kurie vyksta norėdami pakeliauti ir kuo daugiau pamatyti. Šiuo požiūriu Anglija labai turtinga šalis, kuri gali didžiuotis nuo seno išlaikytomis tradicijomis, gausiu būriu prižiūrėtų, restauruotų svarbių istorinių objektų, kurie mena ne vieną šimtmetį. Būtent tokie istorijos paliesti ir nugludinti objektai ypač žavi turistus, o jų čia – daugybė, tad, niekam ne paslaptis, jog Anglija Lietuva ar Lietuva Anglija yra vienos populiariausių kelionių krypčių.

Didėjant pervežimo paslaugų paklausai, plečiasi ir pasiūla: daug seniai ar naujai įsikūrusių įmonių siūlo važiuoti būtent su jų įmone. Mums taip pat svarbu išlaikyti savo klientų ratą, jį plėsti, tačiau priešingai nei kai kurios kitos bendrovės, nesiekiame greičiausio rezultato, pavyzdžiui, užuot įsigijus daug pigių ar naudotų transporto priemonių, mes įsigysime kelias brangesnes, naujas, bet daug kokybiškesnes ir patvaresnes. Be abejo, nauji mikroautobusai daug saugesni ir patogesni. Saugumas – vienas svarbiausių kriterijų kalbant apie keleivių pervežimą, o į ką dar verta atkreipti dėmesį, jog kelionė paliktų tik teigiamus įspūdžius?

Patogios kelionės planavimas

Prieš išvykstant į bet kokią kelionę daugelį aplanko malonus jaudulys, ypač pradėjus kurti kelionės planus. Juk norisi daug visko nuveikti, pamatyti, aplankyti, tačiau siekiama išvengti permokėjimo už suteiktas paslaugas. Vieni pirmiausia domisi lankytinomis vietomis, gyvenamąja vieta, o štai kiti nepradeda apie nieką galvoti, kol nėra įsitikinę dėl keliavimo būdo ir neturi bilietų. Tiek vykstant dirbti, mokytis ar tiesiog norint pakeliauti, daugelis siekia rasti tokį kelionės kainos ir kokybės santykį, kuris tenkintų individualius lūkesčius.

Taupantiems laiką ir būtent jį labiausiai vertinantiems žmonėms rekomenduojama pasirinkti kelionę lėktuvu. Be abejo, tai kainuoja brangiau, bilietus norimai dienai reikia užsisakyti gerokai anksčiau, bet tai geriausias pasirinkimas laiko atžvilgiu. Keliavimas mikroautobusais trunka ilgiau, tačiau kelionės vykdomos patogiais autobusais, kuriuos vairuoja besikeičiantys vairuotojai, kas sutrumpina kelionės trukmę. Keliavimas neprailgsta, nes važiuojama per Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos teritorijas, kur galima pasigėrėti skirtingų šalių gamta, pamatyti naujausius ar kelis šimtmečius skaičiuojančius miesto infrastruktūros sprendimus, žymius statinius.

Nusprendus vykti kelių transportu ir norint užsisakyti kelionę Anglija Lietuva pirmiausia naudinga išsirinkti ir pasitikrinti norimą kelionės datą. Susisiekus su mumis patikslinsime, ar norimu laiku yra laisvų vietų. Jei tai dienai visos vietos jau užimtos, galėsime rezervuoti Jūsų kelionę kito važiavimo metu, kuris bus organizuojamas vos po kelių dienų. Užsakant kelionę visuomet sutariama keleivio (-ių) pradinė paėmimo vieta ir galutinis taškas, kuriame asmuo numato išlipti. Mūsų komanda vieningai pritaria tokiam keleivių pervežimui, jog klientams nereikėtų galvoti apie papildomą transportą. Dėl kitų įmonių klaidų, kuomet klientams yra tekę atsidurti nemaloniose situacijose, kai vairuotojai juos išleisdavo vienus nepažįstamame mieste, dažnai ir mes turime patikinti naujus savo klientus, jog gali būti ramūs.

Labai dažnai klientai suinteresuoti ir domisi, kiek bagažo galima vežtis kartu su savimi. Didelių apribojimų netaikome, galima vežtis reikalingą kiekį, tačiau prašome apie planuojamą bagažo dydį pranešti iš anksto, tariantis telefonu. Taip ir klientams bus ramiau, ir mes žinosime, ko tikėtis. Be to, prieš kelionę primename klientams pasiimti asmens tapatybę įrodančius dokumentus, kuriuos bus būtina pateikti keliantis keltu tiek į Angliją, tiek vykstant iš jos atgal į Lietuvą.